Zdravá a voňavá dezinfekce vaši kanceláře

16.04.2020

Modern Office nabízí řadu dezinfekčních difuzérů do kanceláří, ordinací, domácností i výrobních hal.

Díky partnerství s inovativní společnosti New Aroma nyní nabízíme stylový doplněk vhodný pro bezpečné a sterilní nastartování vašeho podnikání po koronakrizi. 

Řada difuzérů (nazývaných také difuzory) ve stylovém designu dezinfikuje ovzduší i povrchy vašeho místa činnosti a to bez nutnosti opustit během dezinfekce daný prostor (na rozdíl třeba od germicidních lamp).
Technologie spočívá v atomizaci a rozprašování dezinfekčních mikročástic po zvolené ploše. Dezinfekce je obsahem aromatického esenciálního oleje, které navíc vaše prostory pěkně provoní. 

Jelikož jsou atomy oleje lehčí než vzduch, vůně se vznáší ve vzduchu a proto je tato metoda nejúčinnější a zároveň nejšetrnější. Spolehlivě zabíjejí viry, bakterie, či plísně. 

Difuzéry jsou také vhodnou budoucností marketingu. New Aroma Scent Marketing je typ senzorického marketingu zaměřený na čichový smysl. Pokud chcete difuzér využít v prodejně, můžete díky němu také budovat vztah se zákazníkem.

Vůně vytvářejí trvalé vzpomínky, které si člověk podvědomě uchovává a čichové vjemy si pamatuje i několik let. Čich je nejsilnější a nejemotivnější ze všech smyslů. Vůně může přilákat nové zákazníky, zvýšit prodej, zvýšit vnímání hodnoty zboží a odlišit Vás od konkurence. Vytvoří Vám jedinečnou firemní identitu značky. Výsledkem je spokojenější zákazník, který si pamatuje Vaši značku a zůstane v obchodě déle.