Slováci vyvinuli technologii, která bojuje s viry ve vzduchu příjemnou vůní

15.07.2020
New Aroma
New Aroma

Autoři projektu pocházejí z Bošian u Topolčan a jejich kreativní řešení si už oblíbilo nejen celé Slovensko.

Ve svém životě je potřebujeme, i když o nich mnozí do dnešního dne nevěděli. Nanodifuzéry slovenské společnosti New Aroma jsou technologickou revolucí s atestovaným certifikátem na dezinfekci, která přichází právě v době, kdy si všichni dáváme pořád více záležet na hygieně a čistotě vzduchu, který dýcháme.

V konečném důsledku jde o stylový doplněk do domácnosti nebo prodejny, kde se střídají lidé. Nenápadný čistič vzduchu se tak může stát dominantou tvé obývacího pokoje, nebo ho můžeš použít jako doplňkový dezinfekční prostředek během uvolňování restriktivních opatření.

Co je nanodifuzér New Aroma?

Difuzér je funkční čistič vzduchu, jenž rozptyluje jemnou mikromlhu s dezinfekčními prvky, které zbavují vzduch chemikálií, plísní či virových bakterií. Částice plynu vydezinfikují všechny části místnosti. New Aroma pracuje s revoluční nanotechnologií využívanou zejména v medicínských a biotechnologických oborech. Kromě aktuálního boje s koronavirem ho ocení i alergici.

Nabídka difuzérů v akciových cenách na modernoffice.cz

Dokáže vyčistit prostory od auta až po velké místnosti s rozlohou 15 000 m3, zároveň díky esenciálním olejům své okolí příjemně provoní tóny, jaké si vybereš ze široké škály ovocných, kořeněných, ale také zcela jemných a nenápadných vůní.

"Vůně domova" nabírá úplně nový smysl

Miluješ květinové, citrusové, bylinné nebo lehké a svěží tóny? Vybrat si můžeš ze široké škály Aroma olejů, které jsou zdravotně nezávadné a dokonce se běžně používají i k dezinfekci pokožky či sliznic. Při léčebných procedurách je využívají v lázních k inhalaci, v kombinaci s přelomovou technologií je však velkou vzácností mít je i doma.

Díky své absolutní tichosti vhodný do domácnosti s pokrytím až do 100 metrů čtverečních. Difuzér malých rozměrů je výkonný, v úžasném designu s intuitivním ovládáním intenzity vůně. Vhodný je kromě tvého obývacího pokoje v konečném důsledku i pro maloobchodní provozovny, kanceláře či čekárny. Je dostupný v několika barevných provedeních.

O něco větší, ale stále velmi nenápadný Big Tower si poradí až s 300 metry čtverečními, velmi přitažlivá je také možnost ovládání intenzity pomocí Bluetooth aplikace.

Další atraktivní alternativou je profesionální model Cube, který má zabudovaný dotykový ovládací panel. Ten se automaticky postará o šíření vůně konzistentně v intervalech, jaké si sám zvolíš. Můžeš si ho tedy nastavit například tak, aby ses vždy z práce vracel do čistého prostředí.

Na první pohled spojení voňavé a čisté ve spojení s motorovým vozidlem zní pro mnohé jako neuvěřitelná kombinace. Namísto visící "voňavky" z pumpy na překrytí jakéhokoliv zápachu nyní můžeš využít šikovný přenosný a nabíjecí difuzér eMotion, který stačí položit na středovou přihrádku na pár desítek minut a opět si budeš sedat do zdravotně nezávadného auta. Po nabití vydrží fungovat až 72 hodin a má 3 nastavení intenzity vůně.

Oáza klidu a čistoty nejen doma

To nejlepší na nanodifuzérech je, že je možné je využít i v interiérech určených k provozování služeb. K difuzérům v provozovnách dostaneš certifikát, který deklaruje použití prostorové dezinfekce, což využijí zejména podnikatelé, kteří sice mohou mít otevřené, pořád ale za přísných hygienických opatření.